אליס דרגר 2

מה אם היינו מסבירים לילדים שמקיימים יחסי מין בעיקר להנאה?

לצערי מחברת המאמר ביקשה להסיר אותו. אני מקווה שבקרוב היא תסכים שנעלה אותו שוב.

זאת פעם ראשונה שזה קורה באתר אחרי שנה ועשרה חודשים. מצטער…

אני מקווה שבקרוב נוכל לפרסם שוב את המאמר הזה, אבל בינתיים אתם מוזמנים לקרוא את המאמר המקורי באנגלית.

2 תגובות בנושא “מה אם היינו מסבירים לילדים שמקיימים יחסי מין בעיקר להנאה?

 1. איזה יופי של מאמר. לדבר בחופשיות על יחסי מין בפני הילדים, זה לא תמיד פשוט. אני מודה ומתוודה, לי זה קשה כנראה עד היום.

 2. לא לדבר בחופשיות על יחסי מין בפני הילדים, גורם נזק לילדים, לנוער, למשפחה ולמדינה. לא לאפשר לילדים ולנוער להתפתח באופן טבעי גורם לצרות צרורות לילדים, לנוער, למשפחה ולמדינה:

  "…אדם בריא שיש לו מספיק אוכל לא גונב. אדם מסופק מינית אינו זקוק לכל 'תמיכה מוסרית' (ל'מוסר' מרתיע או ל'חוויה דתית' על-טבעית) ו'חווייתו הדתית' היא נאמנה לטבע. באופן בסיסי, עד כדי כך פשוטים הם החיים. והם מסתבכים רק כתוצאה ממבנה אנושי החושש מהחיים…"

  ווילהלם רייך
  (המהפכה המינית, ע' 328 וכריכה אחורית)

  “. . .He who is satisfied does not steal. He who is sexually happy does not need any “moral support” (an inhibiting ‘morality’or a supernatural ‘religious experience’) and his “religious experience”is true to nature. Life is as simple as this. It is complicated only by a human structure which is afraid of life. . .”

  WILHELM REICH (1897-1957)
  [ THE SEXUAL REVOLUTION http://www.wilhelmreichtrust.org/sexual_revolution.html (excerpt http://www.wilhelmreichtrust.org/sexual_revolution.pdf ) (Die Sexualität im Kulturkampf, 1945. http://en.wikipedia.org/wiki/The_Sexual_Revolution ),
  PART TWO, THE STRUGGLE FOR A "NEW LIFE" IN THE
  SOVIET UNION, XIV., P. 328 & BACK COVER, 1974. ]

  מבלבלים את האהבה החופשית (חופש בחירה) עם הפקרות.

סגור לתגובות.